листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.2021 - 30.09.2021 


Obrazlozenie konsolidirani rezlutati za period 01.01-30.09.2021.pdf

Објавено на: 29.10.2021 09:30:08
Документ БР.: DOC_10191-697/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации