листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнати резултати за период од 01.01 - 30.09.2021 за Либерти АД Скопје


Образложение за постигнати резултати за 01.01.-30.09.2021.doc

Објавено на: 28.10.2021 14:38:58
Документ БР.: DOC_10191-687/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации