листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава VI од Правилата за котација поднесуваме неревидиран биланс на успех


01,01-30,09,2021MАКЕДОНИЈА ОСИГУРУВАЊЕ .xlsx

Објавено на: 28.10.2021 14:38:00
Документ БР.: DOC_12298-38/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.