листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава VI од Правилата за котација објавуваме коментар на фиансиските извештаи за период 01.01-30.09.2021


Други ценовно чуствителни информации 30,09.2021.pdf

Објавено на: 28.10.2021 14:38:05
Документ БР.: DOC_10191-686/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации