листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успер за период 01.01.2021 - 30.09.2021


9 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 29.10.2021 09:45:45
Документ БР.: DOC_12298-52/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.