листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје објавува Образложение кон остварениот финансиски резултат за период од 1.1.-30.9.2021 година


Коментар на неревидиран Биланс на успех и Биланс на состојба - 30 9 2021.doc

Објавено на: 29.10.2021 14:57:27
Документ БР.: DOC_10191-711/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации