листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2021-30.09.2021 Макстил-АД Скопје


9-19 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2021.xls

Објавено на: 29.10.2021 15:24:40
Документ БР.: DOC_12298-81/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.