листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД - Скопје објавува:


9 Месечно известување- ОКТА АД-Скопје - функција на трошоци 2021.xlsx

Објавено на: 01.11.2021 14:16:03
Документ БР.: DOC_12298-93/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.