листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2021 година


Образложение кон неконсолидираниот Биланс на успех 01.01-30.09.2021 година.doc

Објавено на: 01.11.2021 15:00:53
Документ БР.: DOC_10191-729/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации