листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери


Јавен повик за собрание - Пекабеско АД.pdf

Објавено на: 05.11.2021 08:33:46
Документ БР.: DOC_10109-131/2021
Урнек: Јавен повик за собрание