листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ja објавуваме следнaтa предлог - одлукa за Собранието на акционери


T.4 Одлука за избор и именување на Овластен Ревизор.pdf

Објавено на: 05.11.2021 08:33:48
Документ БР.: DOC_13285-193/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери