листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2021 година


Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2021.xls

Објавено на: 15.11.2021 15:30:48
Документ БР.: DOC_12298-114/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.