листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните консолидирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2021 година


Образложение кон неревидираниот консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2021 година.doc

Објавено на: 15.11.2021 15:30:48
Документ БР.: DOC_10191-743/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации