листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех за период 01.01-30.09.2021 година


FI Replek AD 01.01-30.09.2021 - konsolidiran.xlsx

Објавено на: 15.11.2021 15:09:06
Документ БР.: DOC_12298-113/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.