листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран Биланс на успех за период 01.01-30.09.2021 година


Obrazlozenie_Konsolidiran Bilans na uspeh_01.01-30.09.2021.pdf

Објавено на: 15.11.2021 15:09:10
Документ БР.: DOC_10191-742/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации