листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлуки и материјали за Собрание на акционери на Централна кооперативна банка АД Скопје


Записник од Годишно собрание на акционери на ЦКБ 21.05.2021.pdf
Одлука за измена и дополнување на Статутот на ЦКБ АД Скопје.pdf

Објавено на: 16.11.2021 08:20:30
Документ БР.: DOC_13285-194/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери