листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

PELISTERKA-PREDLOK ODLUKA ZA IZBOR NA CLEN NA OD


Предлог Одлука за избор на член на ОД - 29 12 2021.pdf

Објавено на: 26.11.2021 14:21:31
Документ БР.: DOC_13285-195/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери