листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Vo prilog e resenie od Komisija za hartii od vrednost vo vrska

so ponudata za prezemanje.


khv 2.jpg
khv 3.jpg
khv 4.jpg
khv 5.jpg
khv 6.jpg
khv 7.jpg
khv 8.jpg
khv 9.jpg

Објавено на: 06.12.2021 14:21:40
Документ БР.: DOC_10191-747/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации