листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објава на Календар на настани за објава на извештаи за Либерти АД Скопје за 2022 година


Календар на настани 2022 год..doc

Објавено на: 10.01.2022 09:30:30
Документ БР.: DOC_10191-2/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации