листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Промена на лице овластено за контакт со инвеститори


Одлука за промена на лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 03.02.2022 14:05:28
Документ БР.: DOC_10191-101/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации