листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските резултати за 2021 година


Образложение кон фин.извештаи 31.12.2021.pdf

Објавено на: 28.02.2022 14:05:56
Документ БР.: DOC_10191-157/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации