листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон финансиските извештаи за периодот 01.01.-31.12.2021 г.


Објаснување кон финансиските извештаи 31.12.2021.docx

Објавено на: 28.02.2022 14:05:56
Документ БР.: DOC_10191-158/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации