листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Цементарница УСЈЕ АД СКопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за 2021 година


12 Месечни известувања 2021 - Цементарница УСЈЕ АД - природа на трошоци.xls

Објавено на: 28.02.2022 14:10:55
Документ БР.: DOC_26445-43/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.