листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2021год. до 31.12.2021год.


berza 01.01-31.12.21.xlsx

Објавено на: 28.02.2022 14:10:55
Документ БР.: DOC_26445-44/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.