листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ИЗВЕСТУВАЊЕ

Би сакале да известиме дека друштвото Либерти АД Скопје објавата на неревидираните финансиски извештаи за 2021 ќе ја направи најдоцна до 25.03.2022 година.

Објавено на: 28.02.2022 14:10:55
Документ БР.: DOC_10191-160/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации