листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените консолидирани неревидирани резултати за 2021 година


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 01.04.2022 - 12М консолидиран.pdf

Објавено на: 01.04.2022 15:19:05
Документ БР.: DOC_10191-268/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации