листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Информација во врска со Годишното Собрание на акционери закажано за 11.05.2022 година


Објава за гласање со коресподенција.pdf

Објавено на: 11.04.2022 14:03:10
Документ БР.: DOC_10191-281/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации