листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

.


Материјал за XVI Собрание на акционери на ОИЛКО КДА Скопје 2022.pdf

Објавено на: 20.04.2022 08:38:03
Документ БР.: DOC_13285-45/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери