листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2022-31.03.2022


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-03.2022.xls

Објавено на: 29.04.2022 09:30:11
Документ БР.: DOC_12294-39/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.