листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


јавен повик за собрание 2022.doc

Објавено на: 29.04.2022 14:15:42
Документ БР.: DOC_10109-66/2022
Урнек: Јавен повик за собрание