листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери 31.05.2022


Javen povik.pdf

Објавено на: 29.04.2022 14:13:24
Документ БР.: DOC_10109-65/2022
Урнек: Јавен повик за собрание