листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки и материјали за Собрание на акционери


Predlog odluki.pdf
Revizorski Izvestaj za 2021.pdf
Godisen izvestaj za 2021.pdf

Објавено на: 29.04.2022 14:13:38
Документ БР.: DOC_13285-101/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери