листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.03


Банки - 3 и 9 - месечно известување-310322.xlsx

Објавено на: 29.04.2022 14:15:17
Документ БР.: DOC_12294-54/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.