листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за неревидираниот финансиски извештај за периодот 01.01.2022-31.03.2022


Obrazlozenie za nerevidirani finansiski izvestai 01.01-31.03.2022 Sovremen dom.pdf

Објавено на: 29.04.2022 14:15:00
Документ БР.: DOC_10191-336/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации