листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01.-31.03.2022 година

 


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-31.03.2022 .pdf

Објавено на: 29.04.2022 15:10:33
Документ БР.: DOC_10191-344/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации