листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2022 за Теал АД Тетово


01.01-31.03.2022 Природа на трошоци Teal..xls

Објавено на: 29.04.2022 15:15:44
Документ БР.: DOC_12294-61/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.