листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран биланс на успех за период 01.01.- 31.03.2022


3M poedinecen 01.01-31.03.2022 (2).xls

Објавено на: 29.04.2022 15:56:06
Документ БР.: DOC_12294-63/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.