листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех за период 01.01.2022-31.03.2022.


Агромеханика 01.01-31.03.2022.xlsx

Објавено на: 03.05.2022 09:37:34
Документ БР.: DOC_12294-71/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.