листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - март 2022 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Mar 2022_F3.pdf

Објавено на: 03.05.2022 09:40:52
Документ БР.: DOC_10191-353/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации