листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 01,01,-31,03,2022


Извештај за берза 01 01 2022-31 03 2022-нов образец.xls

Објавено на: 03.05.2022 09:45:19
Документ БР.: DOC_12294-73/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.