листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех за период 01.01.-31.03.2022


01-03.2022 bilans na uspeh Makosped konsolidiran.xls

Објавено на: 03.05.2022 14:17:39
Документ БР.: DOC_12294-83/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.