листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2022год.до 31.03.2022год.


Bilans na uspeh 31.03.2022.xlsx

Објавено на: 03.05.2022 14:51:57
Документ БР.: DOC_12294-85/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.