листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за учество на годишно собрание на акционери на РЖ УСЛУГИ АД  Скопје


1. Јавен повик за учество на собрание.pdf

Објавено на: 04.05.2022 08:32:01
Документ БР.: DOC_10109-79/2022
Урнек: Јавен повик за собрание