листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери

Забелешка: Дополна на претходна објава- потписани Известаи на НО и УО


Izvestaj na NO za 2021.pdf
Izvestaj na UO vo 2021.PDF

Објавено на: 05.05.2022 14:05:30
Документ БР.: DOC_13285-122/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери