листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


2.Ревидирани финансиски извештаи за АД ЕВРОПА Скопје за 2021 г.pdf

Објавено на: 13.05.2022 08:48:34
Документ БР.: DOC_12304-25/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи