листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки на собрание 14.05.2022


odluka ri21.pdf
odluka gi21.pdf
odluka rk22.pdf

Објавено на: 16.05.2022 08:52:14
Документ БР.: DOC_12283-23/2022
Урнек: Други одлуки од собрание