листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01.2022 - 31.03.2022


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 16.05.2022 - 3М консолидиран.pdf

Објавено на: 16.05.2022 15:56:15
Документ БР.: DOC_10191-384/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации