листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје известува дека г-н Горан Антевски, член на Надзорниот одбор, се стекна со 400 обични акции издадени од Комерцијална банка АД Скопје.

 

Објавено на: 17.05.2022 14:56:37
Документ БР.: DOC_10191-386/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации