листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани Консолидирани Финансиски Извештаи за РИК Силекс АД Кратово за 2021 година


РИК СИЛЕКС 2021 Ревидирани Консолидирани ФИ.pdf

Објавено на: 18.05.2022 09:23:26
Документ БР.: DOC_12304-33/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи