листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2021 година


Е-Audit AD KLANICA 2021.pdf

Објавено на: 19.05.2022 14:06:24
Документ БР.: DOC_12304-35/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи